Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Płońsku
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Płońsku podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- PIETRASIK Andrzej Józef - KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI PŁOŃSKIEJ: 53,81% (4 442 głosów)
- CZERNIAWSKI Grzegorz - KWW RAZEM DLA SAMORZĄDU: 35,36% (2 919 głosów)
- ZIMNAWODA Monika Małgorzata - KWW MONIKI ZIMNAWODA NIEZALEŻNI: 10,83% (894 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SOKÓLSKA Ewa: pozycja 1 : 2,54% (794 głosów)
- BLUSZCZ Wojciech Tomasz: pozycja 2 : 2,54% (794 głosów)
- TRUSZKOWSKI Bogdan: pozycja 3 : 2,54% (794 głosów)
- KACZMARCZYK Łukasz: pozycja 4 : 2,54% (794 głosów)
- NIECHCIELSKI Przemysław: pozycja 5 : 2,54% (794 głosów)
- RUTKOWSKA Elwira Ola: pozycja 6 : 2,54% (794 głosów)
- JAKUBIAK Arkadiusz: pozycja 7 : 2,54% (794 głosów)
- GRABARCZYK Weronika: pozycja 8 : 2,54% (794 głosów)
- WOLIŃSKA Janina Bożena: pozycja 9 : 2,54% (794 głosów)
- PAKULSKI Sławomir Grzegorz: pozycja 10 : 2,54% (794 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SKOTAK Kamila: pozycja 1 : 1,33% (417 głosów)
- ORYL Małgorzata: pozycja 2 : 1,33% (417 głosów)
- BIEŃKOWSKI Łukasz: pozycja 3 : 1,33% (417 głosów)
- BARTKIEWICZ Ryszard Stanisław: pozycja 4 : 1,33% (417 głosów)
- KMITA Małgorzata: pozycja 5 : 1,33% (417 głosów)
- PLUTA Kazimierz: pozycja 6 : 1,33% (417 głosów)
- MILEWSKA Ilona: pozycja 7 : 1,33% (417 głosów)
- CZAPSKI Antoni Józef: pozycja 8 : 1,33% (417 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI ZIMNAWODA NIEZALEŻNI:
- ZIMNAWODA Monika Małgorzata: pozycja 1 : 0,98% (307 głosów)
- PAWŁOWSKA Barbara Zofia: pozycja 2 : 0,98% (307 głosów)
- SAWICKI Daniel: pozycja 3 : 0,98% (307 głosów)
- STOŁBUNIK Marcin Arkadiusz: pozycja 4 : 0,98% (307 głosów)
- NAJECHALSKA Magdalena: pozycja 5 : 0,98% (307 głosów)
- SZCZECH Beata Anna: pozycja 6 : 0,98% (307 głosów)
- KĘDZIERSKI Adrian: pozycja 7 : 0,98% (307 głosów)
- SKORUPSKA Judyta: pozycja 8 : 0,98% (307 głosów)
- DANILEWICZ Żaneta Anna: pozycja 9 : 0,98% (307 głosów)
- SKIBIŃSKI Mariusz Tomasz: pozycja 10 : 0,98% (307 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU:
- KACPROWSKI Mateusz: pozycja 1 : 1,83% (571 głosów)
- ŚMIETANOWSKI Konrad Tomasz: pozycja 2 : 1,83% (571 głosów)
- KOPERSKA Ewa Barbara: pozycja 3 : 1,83% (571 głosów)
- GRODKIEWICZ Edyta Monika: pozycja 4 : 1,83% (571 głosów)
- BOŻYM Eliza: pozycja 5 : 1,83% (571 głosów)
- PRZYBYSZEWSKA Wioleta: pozycja 6 : 1,83% (571 głosów)
- BURDECKA Marta: pozycja 7 : 1,83% (571 głosów)
- GOŚCICKI Patryk: pozycja 8 : 1,83% (571 głosów)
- ESMUND Marzena: pozycja 9 : 1,83% (571 głosów)
- CHONCHERA Jakub: pozycja 10 : 1,83% (571 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI PŁOŃSKIEJ:
- PIETRASIK Andrzej Józef: pozycja 1 : 3,59% (1 122 głosów)
- JERZAK Aneta: pozycja 2 : 3,59% (1 122 głosów)
- BARAŃSKI Arkadiusz: pozycja 3 : 3,59% (1 122 głosów)
- KWIATKOWSKI Andrzej: pozycja 4 : 3,59% (1 122 głosów)
- NIEZABITOWSKA-KŁOSEK Marzena Jadwiga: pozycja 5 : 3,59% (1 122 głosów)
- GAŁECKA Edyta: pozycja 6 : 3,59% (1 122 głosów)
- PRZYBOROWSKA Dorota: pozycja 7 : 3,59% (1 122 głosów)
- GILEWSKA-KONOPKA Beata: pozycja 8 : 3,59% (1 122 głosów)
- WYRCZYŃSKA Magdalena Monika: pozycja 9 : 3,59% (1 122 głosów)
- RĄCZKOWSKI Antoni: pozycja 10 : 3,59% (1 122 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ANTONIEWSKI Ryszard: pozycja 1 : 3,07% (666 głosów)
- WYRWICH Andrzej Wiktor: pozycja 2 : 3,07% (666 głosów)
- KAMIŃSKA Ewa Grażyna: pozycja 3 : 3,07% (666 głosów)
- OLEWNICZAK Robert Wiktor: pozycja 4 : 3,07% (666 głosów)
- KONARZEWSKI Marek: pozycja 5 : 3,07% (666 głosów)
- DAWIDKO Sylwia: pozycja 6 : 3,07% (666 głosów)
- TRUSZKOWSKA Sylwia Agnieszka: pozycja 7 : 3,07% (666 głosów)
- SZYMAŃSKA Barbara: pozycja 8 : 3,07% (666 głosów)
- PANKOWSKI Marcin: pozycja 9 : 3,07% (666 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KRUPIŃSKI Grzegorz: pozycja 1 : 1,86% (402 głosów)
- BIELAWSKA Magdalena Dorota: pozycja 2 : 1,86% (402 głosów)
- DŁUŻNIEWSKA-BALCEWICZ Elwira Katarzyna: pozycja 3 : 1,86% (402 głosów)
- CZYŻYKOWSKI Robert: pozycja 4 : 1,86% (402 głosów)
- BOŃKOWSKA Zofia Romualda: pozycja 5 : 1,86% (402 głosów)
- STAWICKA Karolina: pozycja 6 : 1,86% (402 głosów)
- SZYMAŃSKI Marcin: pozycja 7 : 1,86% (402 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI ZIMNAWODA NIEZALEŻNI:
- ADAMSKA-JASIŃSKA Małgorzata Justyna: pozycja 1 : 1,42% (307 głosów)
- GZYLEWSKA Agnieszka: pozycja 2 : 1,42% (307 głosów)
- KALIŃSKA Danuta: pozycja 3 : 1,42% (307 głosów)
- LESZCZYŃSKA Elżbieta Barbara: pozycja 4 : 1,42% (307 głosów)
- ALTMAN Agnieszka: pozycja 5 : 1,42% (307 głosów)
- GUDYN Piotr Sławomir: pozycja 6 : 1,42% (307 głosów)
- WIELGUS Piotr Robert: pozycja 7 : 1,42% (307 głosów)
- KOWNACKI Stanisław Bronisław: pozycja 8 : 1,42% (307 głosów)
- MAZUR Piotr: pozycja 9 : 1,42% (307 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU:
- DZITOWSKA Bożena Weronika: pozycja 1 : 1,38% (298 głosów)
- NITA Monika: pozycja 2 : 1,38% (298 głosów)
- DZIĘGIELEWSKA Agnieszka: pozycja 3 : 1,38% (298 głosów)
- ŻEBROWSKI Szymon: pozycja 4 : 1,38% (298 głosów)
- KOWALSKI Tomasz Patryk: pozycja 5 : 1,38% (298 głosów)
- PORYZIŃSKI Szymon: pozycja 6 : 1,38% (298 głosów)
- KOŁOMAŃSKI Daniel: pozycja 7 : 1,38% (298 głosów)
- GAŁEK Sebastian Jędrzej: pozycja 8 : 1,38% (298 głosów)
- ŻELECHOWSKA Wiktoria: pozycja 9 : 1,38% (298 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI PŁOŃSKIEJ:
- ZIENKIEWICZ Henryk: pozycja 1 : 3,8% (824 głosów)
- STASIAK Marzanna Józefa: pozycja 2 : 3,8% (824 głosów)
- KALKOWSKI Leszek Janusz: pozycja 3 : 3,8% (824 głosów)
- KRÓLAK Ewelina: pozycja 4 : 3,8% (824 głosów)
- JEZNACH Jarosław: pozycja 5 : 3,8% (824 głosów)
- PYDYNOWSKA Katarzyna: pozycja 6 : 3,8% (824 głosów)
- JAROSŁAWSKA Agnieszka Władysława: pozycja 7 : 3,8% (824 głosów)
- MAKOWSKA Natalia: pozycja 8 : 3,8% (824 głosów)
- REMBECKI Tomasz: pozycja 9 : 3,8% (824 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOŚMIDER Marcin Maciej: pozycja 1 : 2,88% (550 głosów)
- FERSKI Andrzej Janusz: pozycja 2 : 2,88% (550 głosów)
- PRZYBYSZ Roman Paweł: pozycja 3 : 2,88% (550 głosów)
- KOŚCIELNIAK Danuta Teresa: pozycja 4 : 2,88% (550 głosów)
- DYMOWSKI Zenon: pozycja 5 : 2,88% (550 głosów)
- JUSZKO Agnieszka: pozycja 6 : 2,88% (550 głosów)
- WYRZYKOWSKI Roman Wiesław: pozycja 7 : 2,88% (550 głosów)
- KANTOROWSKA Małgorzata: pozycja 8 : 2,88% (550 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KOWALSKI Patryk: pozycja 1 : 2,46% (470 głosów)
- NIEWIADOMSKA Alicja: pozycja 2 : 2,46% (470 głosów)
- PĘTER Kamila Patrycja: pozycja 3 : 2,46% (470 głosów)
- MAŁEK Karolina Magda: pozycja 4 : 2,46% (470 głosów)
- GOSZCZYŃSKA Agnieszka: pozycja 5 : 2,46% (470 głosów)
- KOWALSKI Bogusław: pozycja 6 : 2,46% (470 głosów)
- DĄBKOWSKI Amadeusz: pozycja 7 : 2,46% (470 głosów)
- ZIÓŁKOWSKI Radosław: pozycja 8 : 2,46% (470 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI ZIMNAWODA NIEZALEŻNI:
- KURZĄTKOWSKA Małgorzata: pozycja 1 : 0,65% (124 głosów)
- ŻOCHOWSKI Robert: pozycja 2 : 0,65% (124 głosów)
- KOSSOWSKI Dariusz: pozycja 3 : 0,65% (124 głosów)
- WOLSKA Grażyna Bożena: pozycja 4 : 0,65% (124 głosów)
- FIBRAND Marzenna Stefania: pozycja 5 : 0,65% (124 głosów)
- SZYMBORSKA Katarzyna: pozycja 6 : 0,65% (124 głosów)
- RYDZEWSKI Sebastian: pozycja 7 : 0,65% (124 głosów)
- JANKOWSKI Artur: pozycja 8 : 0,65% (124 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU:
- CZERNIAWSKI Grzegorz: pozycja 1 : 2,54% (485 głosów)
- PIEKARZ Agnieszka: pozycja 2 : 2,54% (485 głosów)
- STANKOWSKA-FRĄCZEK Justyna: pozycja 3 : 2,54% (485 głosów)
- SZEWCZAK Grzegorz: pozycja 4 : 2,54% (485 głosów)
- PĘCHERZEWSKA Krystyna: pozycja 5 : 2,54% (485 głosów)
- FERSKA Barbara Marianna: pozycja 6 : 2,54% (485 głosów)
- TETKOWSKA-WOŹNIAK Bogumiła: pozycja 7 : 2,54% (485 głosów)
- CZAPCZAK Dominik: pozycja 8 : 2,54% (485 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI PŁOŃSKIEJ:
- KOZERA Teresa Emilia: pozycja 1 : 3,98% (762 głosów)
- NOWAKOWSKI Benedykt: pozycja 2 : 3,98% (762 głosów)
- PRUSAK Mariusz Jan: pozycja 3 : 3,98% (762 głosów)
- KLIMKIEWICZ Waleria: pozycja 4 : 3,98% (762 głosów)
- KRAJEWSKI Jerzy: pozycja 5 : 3,98% (762 głosów)
- GOLACIK-RYBKA Marta Anna: pozycja 6 : 3,98% (762 głosów)
- JAKUBIAK Milena Barbara: pozycja 7 : 3,98% (762 głosów)
- BUDZISZEWSKA Iwona Joanna: pozycja 8 : 3,98% (762 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?